You cannot place a new order from your country. United States

O nás

Viking Sport & Nutrition se zrodil z touhy o zachování nejvyšší úrovně zdraví a kondice i v moderním způsobu života. Naše výrobky jsou navrženy tak, aby doplňovali jakýkoliv životní styl. Budou prospěšné vášnivým budovatelům muskulatury, běžcům, cyklistům i těm, kteří chtějí mít pouze kontrolu nad svou životosprávou, nad příjmem vhodného množství vitamínů a minerálních látek v potravě. Jak se svět kolem nás pohybuje čím dál tím rychleji, je stále obtížnější odhadnout, jaké produkty jsou pro nás ty pravé a které jsou nejkvalitnější. Viking Sport & Nutrition je obchod, který Vám zaručuje nejkvalitnější výrobky z těch dostupných na trhu a navíc za rozumné ceny. Naším cílem je sdílet naše znalosti a zprostředkovat produktovou nabídku našim přátelům, rodině i širokému okolí. Jsme rádi, že Vám napomáháme udržovat nejvyšší úroveň zdraví, fitness a štěstí, které jdou ruku v ruce se zdravou a dobře vyváženou stravou.

Naše filosofie je jednoduchá: Buď nejlepší, jak jen to jde, pro sebe a svou rodinu.

 

Nutramino - ryzí odhodlání

Nutramino je přední skandinávská značka v oblasti sportovní výživy se sídlem v dánské Kodani. Nutramino nabízí nejlepší kvalitu, chuť a dostupnost v komplexní řadě prášků, tyčinek a nápojů připravených k přímé konzumaci pro aktivní, zdravé muže a ženy.

Nutramino je součástí Glanbia Group - globální leader v oblasti sportovní výživy a přísad se značkami jako Optimum Nutrition a BSN.

Nekompromisní kvalita

Naše postavení a síla, jako součást větší organizace, nám umožňují využívat zdroje a odborné znalosti potřebné k tomu být lídrem v oblasti výživy trhu. Je vyžadováno Osvědčení o analýze pro každou složku, která je testována a znovu testována pro splnění přísných požadavků.

Nutramino je známé tím, že je nejlepší, pokud jde o obsah, funkci a účinek, a je jistý vítěz, pokud jde o chuť! Všechny naše produkty jsou vyvinuty na základě vědeckých výživových studií a splňují náročné požadavky na potraviny v Evropské unii.

Naše vášeň pro sportovní výživu a výkon nás inspiruje neustále rozvíjet sami sebe, být inovativní, zlepšit a zajistit nejlepší kvalitu a chuť pro naše zákazníky.

Nutramino je volbou kvality!

Kde nás najdete

Naše výrobky lze nalézt na celém území České a Slovenské republiky v tělocvičnách a fitcentrech, jakož i ve významných potravinářských řetězcích a čerpacích stanicích. Nutramino výrobky jsou distribuovány po celém evropském trhu místními distributory.

WNT

WNT (World Nutrition Technology) Sports & Nutrition je značka, která nabízí sportovní zboží nejvyšší kvality. WNT bylo založeno v roce 2007 pro elitu atletů s vizí nabízet produkty s unikátním složením a vysokou kvalitou - to vše pro rozdíl ve výkonnosti sportovců.

Stejně jako se značka rozšiřovala a zvětšovala, tak rostl zájem ze strany ostatních fitness smýšlejících jedinců. Proto jsme změnili naše zaměření tak, aby produkty vyhovovaly mužům a ženám z obou sektorů – vrcholovým i wellness sportovcům.

V současné době nabízíme celou řadu produktů pro všechny příležitosti, máme proteinové prášky, Pre / Post cvičení výrobky, proteinové nápoje, spalovače tuku, snack výrobky, vitamíny a minerály.

Takže ať už chcete zlepšit své tréninkové výsledky, například zvýšit svůj výkon nebo zvětšit svalovou hmotu, nebo jen máte více aktivní životní styl - WNT má ty správné produkty pro vás. WNT je k dispozici v České republice a na Slovensku.

Je pro nás důležité nabídnout našim zákazníkům vysoce kvalitní produkty, které chutnají skvěle, mají efekt a že se na ně naši spotřebitelé mohou spolehnout. Továrna ve Švédsku je certifikována v souladu s kritérii švédské péče o vlastní osobu pro "Systémy bezpečných potravinových a sportovních doplňků a přípravků na hubnutí", a pracujeme pouze s certifikovanými dodavateli s přísnou kontrolou surovin a výroby.

WNT - vaše přirozená volba doplňků!