You cannot place a new order from your country. United States

Martin Ručinský

Martin Ručinský je bývalý český hokejový útočník a bývalý hráč NHL. V roce 2016 převzal funkci generálního manažera týmu pro Světový pohár v ledním hokeji.

Je držitelem dvou olympijských medailí, zlata z Olympijských her v Naganu v roce 1998 a bronzu z Turína z roku 2006, tří zlatých medailí z mistrovství světa (1999, 2001 a 2005) a držitelem titulu mistra české extraligy ze sezóny 2014/2015, po které ukončil aktivní sportovní kariéru.

--- Číst více ---

Martin za svou kariéru působil 13 sezón v NHL v sedmi teamech (jmenovitě New York Rangers, Vancouver Canucks, St. Louis Blues, Montreal Canadiens, Dallas Stars, Colorado Avalanche, Quebec, Edmonton Oilers). Svůj první zápas v NHL sehrál 10.ledna 1992 proti Buffalu a první gól dal taktéž v zápase proti Buffalu o tři měsíce později, tedy 14.dubna 1992.

Již třikrát se stal jako člen české reprezentace mistrem světa a to v Norsku (1999), Německu (2001) a Rakousku (2005). V národním týmu hrál ještě za Československo na Kanadském poháru v roce 1991. V roce 1998 slavil spolu s našimi hokejisty obrovský úspěch na olympijských hrách v japonském Naganu.

Martin měl v minulosti spoustu zdravotních problémů, např. zranění kolena, stehenního svalu, levého ramenního kloubu a byl i na operaci břišních svalů. V únoru 2006 odjel jako člen českého reprezentačního týmu, pod vedením trenéra Aloise Hadamczika, na zimní olympijské hry do italského Turína, odkud si přivezl bronzovou medaili.

Svou kariéru ukončil jako hráč teamu Litvínov posledním zápasem v roce 2015.

Martin, jako mnoho jiných bývalých hráčů NHL, pokračuje v udržování svého těla ve formě, hraje hokej ve své domovské zemi a vpřed ho pohání výživové produkty od Viking Sport & Nutrition. Sám doporučuje tyto doplňky stravy:

 • Triple protein

  Triple Protein, resp. čísté bílkoviny Martinovi usnadňují rychlou regeneraci po náročném fyzickém tréninku na ledě i mimo něj.

 • BCAA kapsle

  Nebo-li doplněk stravy s větvenými aminokyselinami, který Martinovi zajištuje dostatečný příjem těchto látek do těla. Při dlouhodobé zátěži klesá hladina větvených aminokyselin v krvi a naopak se zvyšuje koncentrace volných mastných kyselin v důsledku spalování tuků, které jsou energetickou zásobárnou při velkých energetických výdajích spojených s fyzickou zátěží. Pro udržení vyváženosti hladiny těchto složek v krvi je proto nezbytné je pravidelně doplňovat.

 • Vitamíny B a C

  Při tvrdé fyzické zátěži je důležité také myslet na správné doplňování vitamínů. V žádném případě nepodceňujte příjem vitamínu B a C. Oba jsou pro tělo z hlediska komplexnosti zdravého organismu nezbytností.

 • ZMA tablety

  Směs hořčíku, zinku a vitamínu B6 podporuje správnou funkčnost nervové soustavy a k standardnímu metabolismu bílkovin a glykogenu. Zinek je neodmyslytelným pomocníkem při zpracování cukrů, mastných kyselin a bílkovin v těle.

 • Loading Drink Xtreme

  Tento doplněk stravy umožňuje maximální efektivitu tréninku a užívá jej vždy před tréninkem. Skládá se z beta-alaninu, který vyrovnává kyselinu mléčnou ve svalech, dále z L-argininu, který ovlivňuje krevní oběh a svalovou pumpu. Tři různé formy kreatinu v produktu napomáhají ke zvýšení síly.

Petr Nedvěd

Petr Nedvěd je český profesionální hokejista, který odehrál 15 sezon v NHL a v kanadském dresu získal stříbrnou medaili na zimních Olympijských hrách v Lillehammeru.

Po emigraci do Kanady hrál Petr jednu sezonu za Seattle Thunderbirds v juniorské Western Hockey League. Následující sezónu přestoupil do klubu Vancouver Canucks. Třetí sezónu v Kanadě zazářil s 38 góly a 71 body a rekordní klubovou sérií 15 utkání v řadě, ve kterých bodoval.

--- Číst více ---

Prioritou před novou sezonou 1993–1994 bylo zisk lepší smlouvy. Bohužel díky neshodám s klubem Vancouver Canucks Petr následující sezónu nezahájil. Během tohoto období však získal kanadské občanství a reprezentoval Kanadu na Olympijských hrách v Lillehammeru, odkud si odvezl stříbrnou medaili. Následující dvě+ sezóny působil v klubech St. Louis Blues, New York Rangers a Pittsburgh Penguins. Zde zažil nejlepší léta kariéry v týmu s hvězdami, jako byli Mario Lemieux, Jaromír Jágr či Ron Francis. Ve své první sezoně za Pittsburgh Penguins dosáhl osobního rekordu 45 branek a 99 bodů. Sezona 1996–97 byla dalším povedeným ročníkem, ve kterém nasázel 33 branek a celkem 71 bodů. Jeho působení v New Yorku bylo nejúspěšnější a nejstabilnější angažmá v jeho kariéře.

V létě 2004 podepsal smlouvu s Phoenix Coyotes, ale kvůli výluce v NHL strávil sezonu 2004-2005 v klubu HC Sparta Praha v české extralize. Do NHL nastoupil na krátkou chvíli v ročníku 2005–2006 v dresu Coyotes obratem jej však vyměnil za dres Philadelphia Flyers, kde pomohl mužstvu do play off. V červnu 2007 podepsal kontrakt se Spartou Praha, kde odehrál sezonu a následující léto 2008 nastoupil v extralize za svůj rodný Liberec v dresu HC Bílí Tygři Liberec. 13.března 2014 ukončil hráčskou kariéru.

Petr doporučuje a sám doplňuje jídelníček těmito doplňky stravy:

 • Triple Protein

  díky vysokému obsah bílkovin usnadňuje Petrovi zotavení po fyzicky náročném tréninku na ledě. Zároveň v průběhu anaerobního spalování (což hokej, stejně jako ostatní silově-vytrvalostní sporty, je) mu pomáhá, aby si tělo nebralo energii z vlastní svaloviny, ale dodává mu dostatečný příjem bílkovin, aby naopak stavbu svaloviny podpořilo.

 • BCAA kapsle

  Tyto kapsle, který obsahuje větvené aminokyseliny Petrovi zajištuje dostatečný příjem aminokyselin, které jsou pro tělo v průběhu náročné fyzické zátěže velmi důležité. Při dlouhodobé zátěži klesá hladina větvených aminokyselin v krvi díky jejich zvýšené oxidaci ve svalech. Současně se při takto dlouhodobé zátěži zvyšuje koncentrace volných mastných kyselin v důsledku zahájení odbourávání tukové tkáně nezbytného pro pokrytí vysokých energetických nároků.

 • Loading Drink Xtreme

  Tento doplněk stravy umožňuje maximální efektivitu tréninku a užívá jej vždy před tréninkem. Skládá se z beta-alaninu, který vyrovnává kyselinu mléčnou ve svalech, dále z L-argininu, který ovlivňuje krevní oběh a svalovou pumpu. Tři různé formy kreatinu v produktu napomáhají ke zvýšení síly.

 • Vitamíny B a C

  Je dobré svou pozornost věnovat i vitamínům skupiny B, a to především pokud máte zvýšený příjem bílkovin, což pravděpodobně mate, pokud tvrdě cvičíte a doplňujete svou stravu správnými doplňky stravy. Zde je vhodné suplementovat B-komplexem ve formě Forte, která obsahuje podstatně více jednotlivých vitamínů než klasický B-komplex. Jelikož se jedná o vitamíny rozpustné ve vodě a je tedy prakticky nemožné se jimi předávkovat.

  Dalším vitamínem, na který by bylo vhodné klást důraz je vitamín C. Jistě, už je zahrnut v antioxidantech, ale jedná se o tak důležitý vitamín, že se nevyplácí jeho příjem podceňovat.

 • ZMA tablety

  Tento doplněk stravy je směsí hořčíku, zinku a vitamínu B6. Vitamín B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k standardnímu metabolismu bílkovin a glykogenu. Zinek napomáhá k pravidelnému metabolismu sacharidů, mastných kyselin a k syntéze bílkovin. Přispívá také k udržení normální hladiny testosteronu v krvi.

Miroslav Kadlec

Mirek se věnuje sportu celý život. Sedm let hrál závodně házenou. Díky své zálibě v pohybu, sportu a také studijnímu zaměření, se věnoval i dalším sportům, jako byl tenis, plavání, košíková, lyžování, atletika. Především se ale zaměřuje na fitness a kondiční posilování, kterému se věnuje více než 15 let. Poslední 3 sezóny se věnuje také fitness závodům v kategorii Men's Physique.

Nyní působí jako certifikovaný osobní trenér fitness a výživový poradce. V rámci tréninků se zaměřuje především na funkční trénink, tzn. TRX, Kettelbell, BOSU, balanční cvičení, Core trénink, dále objemový trénink, tedy nabírání svalové hmoty a dále dlouhodobá spolupráce a příprava s profesionálními sportovci z hlediska kondičního a výživového poradenství. Mirek vystudoval Karlovu Univerzitu obor tělesná výchova a sport.

--- Číst více ---

Certifikáty a licence

 • 2007 – masérská licence – sportovní a rekondiční masáže
 • 2008 – HP Academy Personal Trainer PT Level 1
 • 2009 – potápěčská licence 4
 • 2011 – licence instruktor lyžování
 • 2011 – kondiční trenér

Ocenění

Rok 2015

 • 16. místo FitBalance Cup Budapešť
 • 2. místo Mistrovství Čech 2015 - Men's Physique nad 181cm
 • 2. místo Mistrovství ČR 2015 - Men's Physique nad 181cm
 • Kvalifikace a účast na Mistrovství Evropy 2015
 • 5. místo B.F.C. poháru v České Lípě v Men’s Physique nad 181
 • Účast na Olympia Amateur Europe 2015 v Men’s Physique
 • 4. místo Fit. Mania Classic I. Kladno
 • místo BFC Adel Cup v České Lípě v Men’s Physique
 • 4. místo Atrium Flora GP Praha
 • 4. místo Partners Cup Čelákovice
 • místo GP Čáslav

Rok 2014

 • Kvalifikace na Mistrovství Evropy 2014 Men’s Physique
 • 4. místo na mistrovství Čech 2014 v Kutné Hoře v Men’s Physique
 • 6. místo na mistrovství ČR 2014 v Praze v Men’s Physique
 • místo na B.F.C. poháru v České Lípě v Men’s Physique
 • 3. místo na mistrovství ČR 2014 v Čelákovicích v Atletickém
 • 12. místo na Olympia Amateur Europe 2014 v Men’s Physique
 • místo Partners Cup v Čelákovicích Men's Physique
 • místo GP Pepa Opava v Men's Physique
 • 6. místo GP Fitness Brno v Men's Physique
 • 3. místo Bikini Fitness & Men´s Physique World Cup 2014

Rok 2013

 • 9. místo GP Pepa Opava v Men's Physique
 

David Kufa / David Lenc

Dvojice David Kufa a David Lerc jsou nadějní čeští reprezentanti ve plážovém volleybalu. Společně již spolupracují třetí sezónu. V té první sezóně bych jejich největším úspěchem finálová účast na všech turnajích České Tour a postup do dalšího kola olympijské kvalifikace. Následující sezónu se stali mistři české republiky a postoupili do hlavní soutěže na světové sérii v Turecku.

--- Číst více ---

Oba sportovci doplňují jídelníček mnohými doplňky stravy od společnosti Viking Nutrition.

Oba sportovci používají Gainer na doplnění energie hned po trénincích a tím zabraňují úbytku svalové hmoty v důsledku silné fyzické zátěže a nedostatku kyslíku v krevním oběhu.

V přípravném období sezóny používají Protein pro zvýšení příjmu bílkovin a s tím spojeným nabývání svalové hmoty.

Také ve svém denním přísunu nezapomínají na doplněk BCAA pro rychlejší regeneraci svalů a jejich ochranu.

Nově také používají Creatin pro maximalizaci výkonnosti a výbušnosti svalů.

Mgr. Veronika Zemanová

Veronika je profesionální trenér fitness a šampion v kategorii Bikini Fitness v jedné osobě. Sportu se věnuje již od malička. V mládí hrála závodně volejbal a ostatní kolektivní sporty byl její velký koníček. Po pár letech pauzy od jakéhokoli sportu prošla radikální proměnou, kdy zhubla skoro dvacet kilo a začala se věnovat cvičení s vlastní vahou a následně fitness.

--- Číst více ---

Tomuto koníčku se věnuje již pět let, z toho dva a půl roku jako osobní trenér. Zaměřuje se na kondiční a kruhové tréninky, tvarování postavy, ale i cvičení s různými pomůckami jako jsou závěsné a kluzné systémy, kettlebells či bosu. V roce 2015 ukončila magisterské studium na UJAK.

Má za sebou první sezónu fitness závodů v kategorii Bikiny fitness, kde si splnila svůj sen a dovezla domů mimo jiné i zlatou medaili z mistrovství Čech.

Certifikáty:

 • 2013 – Instruktor fitness
 • 2013 – Trenér funkčních tréninků na závěsných a kluzných systémech
 • 2014 – Licence kettlebells
 • 2014 – Kineziotaping